خبرها

اچ پی HyperX را با قیمت 425 میلیون دلار خریداری می‌کند

اچ پی HyperX را با قیمت 425 میلیون دلار خریداری می‌کند

HP اصرار دارد که در بازی جدی گرفته شود.

HP ، برای به دست آوردن HyperX، بخش بازی Kingston Technology تمایل خود را اعلام کرده است. HyperX مسئول طیف وسیعی از وسایل جانبی مخصوص بازی از جمله صفحه کلید، ماوس، میکروفون و معروف ترین هدست ها می باشد. هدست های بازی Cloud، رقیب سرسختی برای بهترین هدست های مخصوص بازی هستند، تا جایی که تمایل دارد خیلی بالاتر از قیمت خود عمل کند.

توجیه HP برای خرید نباید برای ما گیمرهای رایانه ای خیلی شوکه کننده باشد، زیرا بر اساس پیش بینی ارزش صنعت سخت افزار رایانه های شخصی تا سال 2023، 70 میلیارد دلار خواهد بود و “بازار جهانی لوازم جانبی انتظار می رود تا سال 2024 به 12.2 میلیارد دلار رشد کند، وسایل جانبی بازی سهم نامتناسبی از این رشد را نشان می دهند.”

اچ پی، 425 میلیون دلار برای HyperX پرداخت خواهد كرد و انتظار می رود این معامله تا فصل دوم 2021 به اتمام برسد. لازم به ذکر است كه Kingston به تولید محصولات DRAM ، Flash و SSD برای گیمرها ادامه خواهد داد، بنابراین ما با Kingston خداحافظی نخواهیم كرد.

مدتی است که HP سعی دارد مورد توجه اهالی گیمینگ قرار بگیرد و جدا از تولید برخی از لپ تاپ های گیمینگ مناسب با نام تجاری Omen، دارای یک سری وسایل جانبی برای بازی نیز می باشد.

منصفانه است که بگوییم وسایل جانبی که توسط HP در داخل مشاهده شده اند، کاربردی بوده اند اما دقیقاً نمی توان گفت که هیجان انگیز هستند، اما چیز به خصوصی برای عجله و ارتقا نیست. این مورد باید با خرید یک مارک خوب مورد استفاده و مورد احترام تغییر کند.

شاید اکنون سرانجام بتوانیم همه چیز را درباره HP Omen Mindframe فراموش کنیم.

منبع : PCGAMER

دیدگاهتان را بنویسید