خبرها

معرفی کیبورد مکانیکی ضد آب Monoprice

با خرید کیبورد مخصوص بازی Monoprice Dark Matter Aether با استفاده از کلیدهای نوری، 72 دلار پس انداز کنید.

اگر کسی از ما بپرسد که بهترین صفحه کلید مخصوص بازی در بازار کدام است، ما می‌خواهیم به آنها Corsair’s K100 RGB Optical، که یک قسمت جذاب و یکی از تعداد نسبتاً کمی که سوئیچ های کلید مکانیکی نوری را به کار میبرده است، نشان دهیم.

این مورد حدود 200 دلار به شما پس می‌دهد. Dark Matter Aether یک صفحه کلید نوری-مکانیکی است که ما آزمایش نکرده‌ایم اما مایل به معرفی آن هستیم. همچنین این صفحه کلید از سوئیچ های نوری-مکانیکی استفاده می کند و هم اکنون با قیمت 37.99 دلار در Monoprice به فروش می رسد.

معرفی کیبورد مکانیکی ضد آب Monoprice

این کیبورد که مخصوص بازی است و مخصوصاً کلیدهایی که از پرتوهای نوری زیبا برای آن استفاده شده است، بسیار ارزان است. برند Dark Matter که متعلق به Monoprice است و آن را به محصولات مختلف مانند مانیتور اولترا واید Dark Matter 34 که دوستان ما را در TechRadar تحت تأثیر قرار داد، شناخته‌ایم. اتفاقاً Monoprice مکان مناسبی برای خرید خرده فروشی کابل های مختلف بدون برند رایج است.

Monoprice می گوید Dark Matter Aether “پیشرفته ترین کیبورد  مخصوص بازی” است که به نظر می رسد بیشتر در سوئیچ های Light Strike پیش بینی شده است. مانند کلیدهای اختصاصی مخصوص بازی، کمبود امکانات بازی را دارد و دارای ورودی USB نمی‌باشد. اما این کیبورد چرخش کامل کلید N، نورپردازی RGB و مقاومت در برابر نشت IP57 را ارائه می‌دهد.

دو نسخه از این کیبورد وجود دارد – یکی با سوئیچ های لمسی و کلیدهای Light Strike Blue با قیمت 37.99 دلار، و دیگری با سوئیچ های صاف و خطی Light Strike Red، با قیمت 49.99 دلار (همچنین با 109.99 دلار کاهش). هر دو با 1 ساله و 30 روز ضمانت برگشت وجه پشتیبانی می‌شود.

منبع : PCGAMER

دیدگاهتان را بنویسید