خبرها

فروش کارت گرافیک Nvidia RTX 3060 با رقم بیش از 1000 دلار

Nvidia RTX 3060

مردم در حال حاضر کارت گرافیک مدل Nvidia RTX 3060 را بیش از 1000 دلار به صورت مجدد به فروش می‌رسانند.
علی رغم کمبود متخصص و راه اندازی رسمی، این کارت های ضد ماین (استخراج ارز دیجیتال) در همه جا عرضه می‌شوند.

Nvidiaمدل RTX 3060 به طور رسمی تا اواخر این هفته، به طور دقیق 25 فوریه در ساعت 9 صبح به وقت اقیانوس آرام، عرضه می‌شود. با این وجود کارت ها هنوز در سراسر دنیا در فروشگاه های آنلاین بزودی مشاهده شده‌اند ، و اگر بشنوید مردم در حال قاپیدن سریع آنها هستند، تعجب نکنید.

بر طبق VideoCardz ، فروشنده ای به نام آرتم سه عدد کارت Gigabyte Eagle RTX 3060 در آخر هفته در فروشگاه Onliner بلاروس برای فروش داشت. صفحه فروش از آن زمان ناپدید شد و اکنون خطای 404 را نشان می‌دهد ، اما من شرط می بندم که این کارت ها به قیمت 1080 دلار (معادل دلار آمریکا) هر کدام فروخته می شوند. اگر افزایش قیمت نداشته باشند!

آنچه در مورد این لیست بسیار خنده دار است این است که این تصاویر شماره سریال ها را به وضوح نشان می دهد. این یک روش فریبنده است که گیگابایت کارت ها را ردیابی کند و بفهمد دقیقاً کجا از کامیون لغزیده‌اند.

Nvidia RTX 3060

به نظر می رسد، علی رغم محدودیت های ظاهراً غیر قابل مهار ماینینگ که Nvidia تصمیم گرفته است اعمال کند، مردم برای دریافت این کارت ها بیش از حد تلاش می‌کنند. من مطمئن هستم که تعداد کمی از این موارد برای غیرفعال کردن آن در نظر گرفته‌اند. اگرچه هنوز هم می‌توان با این کارت های سطح پایین، حتی با نصف نرخ هش، با مقدار کمی رمزنگاری، سود کسب کرد.

شاید این فروشندگان اولیه معدنچیانی باشند که به دنبال راهی برای خلاص شدن از کارتهایی که فایده کمتری دارند ولی برای کسب سود سالم هستند، باشند.

مدل RTX 3060 نیز قرار است به همان اندازه مورد پسند ما قرار بگیرد که فقط می‌خواهیم بازی های قدیمی و خوبی را به جریان بندازیم. این کارت ها با پیکربندی پایه شامل VRAM با 12 گیگابایت، و یک ساعت تقویت 1.78 گیگاهرتزی – با پتانسیل بالا بودن 2 گیگاهرتز در برخی موارد – مانند جانوران کوچکی هستند که فقط منتظر آزاد شدن هستند.

همه اینها بدان معنی است که علاقه بسیاری به ارزان ترین کارت گرافیک نسل Ampere تا به امروز وجود دارد. اگر شما هر شانسی برای گرفتن RTX 3060 را در روز پنجشنبه دارید قبل از اینکه فروشندگان دیگری آنها را بگیرند و تمام شود ، انگشت خود را برای کلیک کردن آماده کنید.

منبع : PCgamer

دیدگاهتان را بنویسید