Controly

قوانین و مقررات

شرایط و توضیحات پیک فوری روزانه:

این روش مخصوص شهر تهران (محدوده‎‌ی ارسال رایگان) هست و هزینه ارسال به عهده مشتری هست، انتخاب این روش به این معنی هست که فاکتور شما پس از تامین بدون صف با پیک های اینترنتی ارسال خواهد شد، لطفا موارد زیر را برای انتخاب این روش ارسال در نظر بگیرید:

1- ساعت ثبت سفارش شما باید قبل از ساعت 15 باشد.

2- سفارش های ثبت شده در روز پنج شنبه، روز شنبه ارسال خواهد شد.

3- بعد از ثبت سفارش در صورت تایید نحوه ارسال شما به صورت پیک فوری روزانه از بخش پشتیبانی با شما تماس گرفته خواهد شد.

4- ارسال در این روش به صورت روزانه در روزهای کاری تا پایان ساعت اداری می باشد.

شرایط و توضیحات ارسال توسط شرکت پست:

ارسال سفارش هایی که خارج از محدوده تهران می‌‌باشد از طریق پست اکسپرس و پست پیشتاز صورت می‌پذیرد. زمان تحویل سفارش مشتریان از طریق پست بسته به محدوده جغرافیایی و انتخاب نوع پست تقریبا 24 – 72 ساعت زمان می برد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس سامانه رهگیری محصولات پستی پیگیری کنید:

شرایط و توضیحات ارسال توسط باربری:

در صورتیکه سفارش کالا به گونه ای باشد که دارای حجم زیاد و وزن سنگینی باشد تحویل از طریق باربری های مجاز صورت می‌پذیرد. تحویل سفارش به مشتری بستگی به محدوده جغرافیایی دارد. ممکن است 24 – 48 – 72 ساعت زمان ببرد.

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری:

  • مشتری میبایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل می‌باشد را در حساب کاربری سایت ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر 18 سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت می‌کند.)
  • در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود میپذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از فروشگاه کنترلی، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را میپذیرد.
  • در صورتی که سفارشی نیازمند عودت وجه باشد و بین شماره کارت مورد استفاده جهت واریز وجه سفارش و شماره کارت اعلام شده از سوی مشتری جهت عودت وجه، مغایرتی وجود داشته باشد، فروشگاه کنترلی مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به شماره کارت اول واریز خواهد نمود.

اطلاعات و شرایط سفارش محصول:

  •  زمان تحویل سفارشات پیش خرید شده 15 تا 30 روز کاری می‌باشد و امکان کنسل کردن سفارش توسط مشتری پس از 30 روز کاری وجود دارد.
  • مبلغ پیش پرداخت سفارش 50 تا 70 درصد کل مبلغ است و در صورت کنسل کردن سفارش 20 درصد مبلغ محصول (پیش پرداخت) به دلیل جبران خسارت عودت داده نمی‌شود.
  • قیمت محصول در هنگام سفارش در فاکتور خرید مشتری ثبت می‌شود و هنگام تحویل هیچ هزینه اضافی نباید پرداخت شود.